Dziennikarstwo na poważnie i z przymrużeniem oka. Strona adresowana do wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego bezpieczeństwa i kreowania właściwych zachowań społecznych. Znajdzie się tu też miejsce dla osób poszukujących ciekawych newsów i porad dotyczących cyberbezpieczeństwa. Skupiam się głównie na phishingu, złośliwym oprogramowaniu, wycieku danych, podatnościach oraz ciekawostkach ze świata cybersecurity.

piątek, 14 kwietnia 2023


Do mam i tatusiów, którzy chcą biegać lub jeździć na rolkach  z dzieckiem w wózku: polecam wybrać wózek, w którym jest zamontowany przełącznik do blokady przedniego koła. 

Jest to duże ułatwienie zwłaszcza dla rolkarzy - niezastąpiony, gdy trzeba szybko zmienić kierunek jazdy bądź wejść w ostry zakręt. Pyk i jedziemy prosto, bez wstrząsów; pyk i skręcamy jak marzenie, choć troszkę trzęsie. Taki bajer powinien być w każdym biegowym wózku. Dlaczego nie jest to norma? Nie mam pojęcia.  Co najgorsze, jeśli mój wysłużony High Trek Bebe Confort się zbuntuje to pozostanę bez wózka, gdyż ten model już od dawna nie jest produkowany i części zamienne są nie do zdobycia. Chyba, że znów uda mi się wyczaić okazję na olx ;)

A i hamulec ręczny też polecam, przydaje się.
Ale hamulec ręczny w wózku biegowym nie robi absolutnie żadnego wrażenia - to jest, że tak powiem, standard. 

Znacie jakieś wózki biegowe z takim przełącznikiem w rączce?

Zdjęcie: Scoffer

0 comments :

Prześlij komentarz

Popularne Posty

Translate

Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.